advertise
موبایل استقلال

قیمت اپ استور اپل در برخی از کشورها افزایش پیدا کرد

شرکت اپل از روز گذشته به صورت رسمی اعلام کرده که قیمت اپ استور در برخی از کشورهای جهان افزایش پیدا کرده است و این پس اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها با قیمت بیشتری در آن‌ها آماده عرضه خواهند شد.
این کشورها شامل برزیل، کلمبیا، هند، اندونزی، روسیه و آفریقای جنوبی می‌شوند که به خاطر افزایش سطح مالیات و نرخ کمیسیون فروش محصولات بین‌المللی گران‌تر شده است.
اپلیکیشن‌هایی که امکان پرداخت درون برنامه‌ای را به کاربران ارائه می‌دهند، در این کشورها از این پس هزینه بیشتری را از کاربران دریافت خواهند کرد، این در حالی است که اپل تأکید کرده که تمامی این اپلیکیشن‌ها همان سرویس مشابه را به کاربران ارائه خواهند داد.
اپل اعلام کرده که سطح مالیات دریافتی از فروش اپلیکیشن‌ها در کشور هند ۲ درصد و در کشورهای دیگر نظیر اندونزی تا ۱۰ درصد افزایش پیدا کرده است. این مسئله شامل کاربرانی که در خارج از این کشورها هستند اما از اپل آیدی آن‌ها استفاده می‌کنند نیز می‌شود.

بر این اساس موضوع یاد شده باعث تغییراتی متفاوت در روند خرید اپلیکیشن‌های تلفن همراه خواهد شد و در نهایت ممکن است با چالش‌های ویژه‌ای در زمینه‌های گوناگون کاربران را مواجه کند.
تا پیش از این شرکت اپل قیمت اپ استور در برخی از کشورها را افزایش داده است، همین موضوع باعث شده تا بسیاری از کاربران در سراسر جهان با چالش‌هایی ویژه در زمینه انجام کارهای مختلف مواجه شوند و در نهایت اجرای کارهای گوناگون را با مشکل مواجه کند.
تا پیش از این دولت آمریکا قیمت مالیات ارزش افزوده برای محصولات و نرم افزارهای فروخته شده از شرکت‌های آمریکایی در کشورهای دیگر را افزایش داده بود که تغییرات اخیر نیز مشمول همین قانون می‌شود و شرکت اپل نیز موظف به رعایت آن‌ها است.

کابل شارژ اپل
مقایسه
کابل شارژ اپل
مقایسه
کابل شارژ اپل
مقایسه
کابل شارز اپل
مقایسه
کابل شارز اپل
مقایسه
کابل شارز اپل
مقایسه
کابل شارز اپل
مقایسه
کابل شارژ اپل
مقایسه
کابل شارژ اپل
مقایسه
کابل شارژ اپل
مقایسه